Teczka A4 z gumką | CH1

Teczki z gumkę a4, Teczki ofertowe, firmowe, reklamowe, konferencyjne z kolorowym nadrukiem

Klasyczna teczka A4 z gumką  i ze  skrzydełkami które zabezpieczają włożone dokumenty przed wysunięciem. Teczka dodatkowo posiada gumkę, w jednym z kilku kolorów, która dodatkowo zabezpiecza dokumenty lub ofertę przed wysunięciem. W dolnym skrzydełku znajdują się nacięcia umożliwiające włożenie standardowej wizytówki o wymiarach 90×50 mm lub 85×55 mm. Teczki można dodatkowo uszlachetnić poprzez foliowanie na matowo lub błyszcząco. Bardzo ciekawe  efekty daje laminowanie matową folią a następnie polakierowanie tylko wybranych elementów błyszczącym lakierem UV.

Specyfikacja

Format po złożeniu: 217 x 302 mm
Grzbiet: 5 mm
Papier: Kreda matowa 350 g
Kolorystyka: CMYK/0 | CMYK/CMYK
Wykończenie: Lakier offsetowy | folia błysk | folia mat | folia mat + lakier UV
Gumka: Biała | czarna | czerwona | niebieska
Hot stamping: Opcja

Szablony

Aby ułatwić projektowanie przygotowaliśmy szablony, które ułatwią zaprojektowanie teczki. Bardzo prosimy nie zmieniać wielkości strony ani ułożenia szablonu.

PDF

Teczka z gumką A4 CH1 | Pobierz

Cennik

Cennik druku teczek z gumką, druk z prawidłowo przygotowanych plików dostarczonych w formie elektronicznej.
Ceny netto + 23% VAT

Druk offsetowy

W razie potrzeby, za dodatkową opłata, nasze studio graficzne może wykonać projekt teczki. W tym celu należy przesłać zdjęcia, grafiki, teksty niezbędne do wykonania projektu.

Cena projektu zaczyna się od  50 zł

Nakładdruk jednostronnydruk + foliaDruk + folia + lakier UV
100 szt.309 zł426 zł586 zł
150 szt.358 zł484 zł649 zł
200 szt.398 zł533 zł703 zł
250 szt.437 zł580 zł756 zł
300 szt.477 zł629 zł809 zł
400 szt.576 zł746 zł938 zł
500 szt.615 zł802 zł1002 zł
1000 szt.1095 zł1371 zł1621 zł
1500 szt.1550 zł1916 zł2216 zł
2000 szt1990 zł2440 zł2790 zł

Teczka na gumkę A4

Kreda matowa 350 g – Wysokiej jakości dwustronnie powlekany papier kredowy pozwala na precyzyjne odwzorowanie kolorów użytych w projekcie a wysoka gramatura zapewnia elegancki wygląd oraz odpowiednią sztywność końcowego produktu. Nadaje się na teczki które mają być także zadrukowane w środku.

Teczki ofertowe z gumką drukowane są jednostronnie lub dwustronnie w pełnym kolorze – CMYK/CMYK dzięki czemu nożna na nich wydrukować, bez żadnych ograniczeń kolorystycznych, znaki firmowe, zdjęcia oraz grafiki.
Drukujemy  w technologii offsetowej na najlepszych maszynach sterowanych komputerowo dzięki czemu możemy uzyskać bardzo wysoką jakość druku bez przesunięć oraz równomierne natężenie koloru na całym arkuszu.

Teczka z gumką A4 posiada  2 wąskie skrzydełka, które zabezpieczają dokumenty przed wysunięciem. W skrzydełkach znajdują się specjalne nacięcia umożliwiające włożenie standardowej wizytówki

Jest to technika dzięki której na wydrukowanych teczkach można umieścić elementy wykonane metaliczną folią. Efektu tego nie można uzyskać  w tradycyjnym druku nawet stosując specjalne farby metaliczne. Dostępne kolory folii: złota, srebrna, niebieska, zielona, czarna, holograficzna.

Tłoczenie metaliczną folią wykonuje się, na gorąco, na prasie za pomocą specjalnych mosiężnych matryc, które pozwalają na odwzorowanie nawet bardzo drobnych elementów i uzyskanie wysokiej jakości końcowego produktu.

Podana w cenniku cena dotyczy wykonania hot stampingu o wymiarach do 50 cm² na pierwszej stronie w jednym miejscu. Większe powierzchnie lub hot stamping wykonywany w kilku miejscach wyceniany jest indywidualnie

Teczki z gumką mogą zostać dodatkowo uszlachetnione przez jednostronne foliowanie folią błyszczącą lub matową. Foliowana jest  1 i 4 strona.

Folia błyszcząca – odbija światło i sprawia że kolory na wydrukach, pokrytych błyszczącą folią, są odbierane jako bardziej nasycone. Folia błyszcząca dodatkowo zabezpiecza końcowy produkt przed warunkami atmosferycznymi i zwiększa jego trwałość.

Folia matowa –  pochłania światło i dlatego kolory na wydrukach foliowanych matową folią są postrzegane są jako bardziej stonowane w porównaniu do foli błyszczącej. Teczki laminowane matową folią sa aksamitne w dotyku i bardzo eleganckie

Lakier UV, podobnie jak folia błyszcząca, zwiększa kontrast i nasyca kolory. Stosowany jest na teczkach laminowanych folią matową, na wybranych elementach projektu, dzięki czemu pozwala je wyróżnić. Bardzo ciekawy efekt można uzyskać nakładając lakier UV tylko na tło. Efekt jest bardzo interesujący, zwłaszcza na ciemnych tłach, i przyciągający uwagę.

Koperty z nadrukiem firmowym w cenie czystych kopert

Jeżeli wysyłasz korespondencje to zadbaj o jej wygląd. Zamów koperty z kolorowym nadrukiem logo i danych adresowych a Twoje oferty będą wyglądały profesjonalnie. Nadruk może być jednostronny lub dwustronny. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie: nadruki na kopertach