Teczki firmowe ofertowe A4 | Standard Plus (VH2)

Teczki firmowe z 2 bigami (szerokość grzbietu 5 mm), dla osób, które potrzebują więcej miejsca na dokumenty lub ofertę. Większe i szersze skrzydełka lepiej zabezpieczają dokumenty przed wysunięciem oraz oferują więcej miejsca na dodatkowy nadruk reklamowy. W dolnym skrzydełku znajdują się nacięcia w które można włożyć wizytówkę. Teczki firmowe i ofertowe drukowane są na papierze kredowym o gramaturze 350 g, są sztywne i eleganckie. Na teczce możemy nadrukować logo firmy adres, dowolne zdjęcia i grafiki.

Specyfikacja

Format po złożeniu: 220x 305 mm
Grzbiet: 5 mm
Papier: Kreda matowa 350 g
Kolorystyka: CMYK/0 | CMYK/CMYK
Wykończenie: Lakier offsetowy (standard) | folia błysk | folia mat | folia mat + lakier UV
Hot stamping: opcja

Szablony

Aby ułatwić projektowanie przygotowaliśmy szablony, które ułatwią zaprojektowanie teczki firmowej. Bardzo prosimy nie zmieniać wielkości strony ani ułożenia szablonu.

PDF

Teczki firmowe Standard Plus | Pobierz

Kreda matowa 350 g – Wysokiej jakości dwustronnie powlekany papier kredowy pozwala na precyzyjne odwzorowanie kolorów użytych w projekcie a wysoka gramatura zapewnia elegancki wygląd oraz odpowiednią sztywność końcowego produktu. Nadaje się na teczki które mają być także zadrukowane w środku.

Jednostronny lub dwustronny kolorowy druk w pełnym kolorze – CMYK/CMYK umożliwia wydrukowanie, bez żadnych ograniczeń kolorystycznych, znaków firmowych, zdjęć oraz grafik.
Teczki firmowe drukujemy w technologii offsetowej  na najlepszych maszynach sterowanych komputerowo dzięki czemu można uzyskać bardzo wysoką jakość druku bez przesunięć oraz równomierne natężenie koloru na całym arkuszu.

Teczki firmowe posiadają 2 szerokie skrzydełka, które zabezpieczają dokumenty przed wysunięciem. W dolnym skrzydełku znajdują się specjalne nacięcia w które można włożyć wizytówkę. Na skrzydełkach można umieścić dodatkowy nadruk reklamowy.

Jest to technika dzięki której na wydrukowanych teczkach można umieścić elementy wykonane metaliczną folią. Efektu tego nie można uzyskać  w tradycyjnym druku nawet stosując specjalne farby metaliczne. Dostępne kolory folii: złota, srebrna, niebieska, zielona, czarna, holograficzna.

Tłoczenie metaliczną folią wykonuje się, na gorąco, na prasie za pomocą specjalnych mosiężnych matryc, które pozwalają na odwzorowanie nawet bardzo drobnych elementów i uzyskanie wysokiej jakości końcowego produktu.

Podana w cenniku cena dotyczy wykonania hot stampingu o wymiarach do 50 cm² na pierwszej stronie w jednym miejscu. Większe powierzchnie lub hot stamping wykonywany w kilku miejscach wyceniany jest indywidualnie

Po wydrukowaniu teczki firmowe można dodatkowo uszlachetnić przez jednostronne foliowanie folią błyszczącą lub matową, foliowana jest 1 i 4 strona teczki oraz skrzydełka.

Folia błyszcząca – odbija światło i sprawia że kolory na wydrukach, pokrytych błyszczącą folią, są odbierane jako bardziej nasycone. Folia błyszcząca dodatkowo zabezpiecza końcowy produkt przed warunkami atmosferycznymi i zwiększa jego trwałość.

Folia matowa –  pochłania światło i dlatego kolory na wydrukach foliowanych matową folią są postrzegane są jako bardziej stonowane w porównaniu do folii błyszczącej. Teczki laminowane matową folią są aksamitne w dotyku i bardzo eleganckie

Lakier UV, podobnie jak folia błyszcząca, zwiększa kontrast i nasyca kolory. Stosowany jest na teczkach laminowanych folią matową, na wybranych elementach projektu, dzięki czemu pozwala je wyróżnić. Bardzo ciekawy efekt można uzyskać nakładając lakier UV tylko na tło. Efekt jest bardzo interesujący, zwłaszcza na ciemnych tłach, i przyciągający uwagę.

Koperty z nadrukiem firmowym w cenie czystych kopert

Jeżeli wysyłasz korespondencje to zadbaj o jej wygląd. Zamów koperty z kolorowym nadrukiem logo i danych adresowych a Twoje oferty będą wyglądały profesjonalnie. Nadruk może być jednostronny lub dwustronny. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie: nadruki na kopertach