Teczki A4 Standard (VH1)

Papierowe teczki na dokumenty i ofertę firmową

Teczka ofertowa A5  – VC2 – grzbiet 1 lub 4 mm

Teczki A5 ofertowe, firmowe, konferencyjne z kolorowym nadrukiem

 

WYMIARY

Teczka o wymiarach 155 x 3216 mm pomieści dokumenty w standardowym formacie A5 (148 x 210 mm). Dokumenty nie będą wystawały poza krawędzie teczki.

PAPIER

Druk na wysokiej jakości papierze kredowym o gramaturze 350 g. Gramatura papieru zapewnia wysoką sztywność końcowego produktu oraz elegancki wygląd

DRUK

Teczki ofertowe drukowane są w pełnym kolorze jednostronnie lub dwustronnie oraz na skrzydełkach. Druk tylko w systemie kolorystycznym CMYK

WYTYCZNE DO PROJEKTU

Wykonanie projektu teczki możesz zlecić grafikowi lub samodzielnie wykonać projekt takiej teczki.  Jeżeli chcesz to zrobić to wcześniej zapoznaj się z wytycznymi.

USZLACHETNIANIE

Teczkę po wydrukowaniu można pokryć błyszczącą lub matową folią a wybrane elementy projektu dodatkowo błyszczącym lakierem UV.

GRZBIET TECZKI

Teczka ofertowa z grzbietem o szerokości 1 lub 4 mm. Teczka firmowa może pomieści do 40 kartek standardowego papieru do drukarki o gramaturze 80 g.

SKRZYDEŁKA

Teczka posiada dwa skrzydełka. Boczne ma szerokość 40 mm, dolne 47 mm. W dolnym skrzydełku znajdują się specjalne nacięcia w które można włożyć wizytówkę.

JAK ZAMÓWIĆ PROJEKT

Jeżeli nie masz wiedzy ani umiejętności aby samodzielnie wykonać projekt to możesz zlecić nam wykonanie projektu teczki.

SZABLON TECZKI

Pobierz szablon jeżeli chcesz samodzielnie przygotować projekt do druku

• Rozmiar teczki po złożeniu: 155 x 216 mm
• Szerokość skrzydełka bocznego: 44 mm
• Szerokość skrzydełka dolnego: 47 mm
• Grzbiet: 1 mm, pomieści do 10 kartek
• Grzbiet: 4 mm, pomieści do 40 kartek
• Miejsce na wizytówkę 90 x 50 mm lub 85 x 55 mm