Teczki ofertowe VH1. Kolory nadruk, teczki z grzebietem o szerokości 1 lub 5 mm

Teczki ofertowe A4

model – V1

  • Matowy papier kredowy 350 g
  • Grzbiet 1 mm
  • Pojemność do 10 kartek
  • Przyklejane skrzydełko
  • Kolorowy nadruk jedno lub dwustronny
  • Możliwość uszlachetnienia folią

TECZKI OFERTOWE A4  | model V1

Papierowe teczki ofertowe, firmowe, konferencyjne z nadrukiem – grzbiet 1 mm

WYMIARY

Teczka o wymiarach 220 x 305 mm pomieści dokumenty w standardowym formacie A4 (210 x 297 mm). Dokumenty nie będą wystawały poza krawędzie.

USZLACHETNIANIE

Teczkę po wydrukowaniu można uszlachetnić błyszczącą lub matową folią, dzieki czemu można uzyskać produkt o większej trwałości i prestiżowym wyglądzie

PAPIER

Druk na wysokiej jakości papierze kredowym o gramaturze 350 g. Gramatura papieru zapewnia wysoką sztywność końcowego produktu oraz elegancki wygląd.

GRZBIET TECZKI

Ten model teczki posiada grzbiet o szerokości 1 mm i może pomieści do 10 kartek standardowego papieru do drukarki o gramaturze 80 g.

DRUK

Teczki ofertowe drukowane są w pełnym kolorze jednostronnie lub dwustronnie. Druk tylko w systemie kolorystycznym CMYK.

SKRZYDEŁKA

Teczka posiada szerokie przyklejane skrzydełko, które zabezpiecza włożone dokumenty przed wysunięciem. Skrzydełko białe bez możliwości zadruku.

Teczka ofertowa – model V1

Teczka ofertowa dopasowana do dokumentów w formacie A4. Teczka z grzbietem o szerokości 1 mm pomieści do 10 kartek standardowego papieru do drukarki o gramaturze 80 g. Teczka drukowana jest na wysokiej jakości matowym papierze kredowym o gramaturze 350 g. Druk odbywa się na nowoczesnych maszynach drukujących dzięki czemu na teczce można nadrukować grafiki, małe teksty oraz zdjęcia bez żadnych ograniczeń kolorystycznych.

Teczki są drukowane w pełnym kolorze, jednostronnie (4+0) lub dwustronnie (4+4), posiadają przyklejane skrzydełko, które zabezpieczają włożone dokumenty przed wysunięciem. Skrzydełko białe, bez zadruku,

Teczki ofertowe można dodatkowo uszlachetnić jednostronnie folią błyszczącą lub matową. Dzięki dodatkowemu wykończeniu można uzyskać produkt o większej trwałości i prestiżowym wyglądzie.

Teczka na świadectwo – model V1A

Teczka na świadectwo szkolne, dyplom, certyfikat, podziękowanie dopasowana jest do dokumentów o rozmiarze A4. Teczka drukowana jest na wysokiej jakości matowym papierze kredowym o gramaturze 350 g. Druk odbywa się na nowoczesnych maszynach drukujących dzięki czemu na teczce można nadrukować grafiki, małe teksty oraz zdjęcia bez żadnych ograniczeń kolorystycznych.

Teczki są drukowane w pełnym kolorze, jednostronnie (4+0) lub dwustronnie (4+4), posiadają przyklejany skośny biały papierowy pasek, który zabezpieczają włożone dokumenty przed wysunięciem. Pasek bez zadruku.

Teczki na świadectwa można dodatkowo uszlachetnić jednostronnie folią błyszczącą lub matową. Dzięki dodatkowemu wykończeniu można uzyskać produkt o większej trwałości i prestiżowym wyglądzie.

SZABLON TECZKI

Pobierz szablon jeżeli chcesz samodzielnie przygotować projekt do druku

• Rozmiar teczki po złożeniu: 220 x 305 mm
• Szerokość skrzydełka bocznego: 60 mm
• Szerokość skrzydełka dolnego: 65 mm
• Grzbiet: 1 mm, pomieści do 10 kartek

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE

wybierz opcję najlepszą dla Ciebie

ON-LINE

Jeżeli masz projekt przygotowany do druku możesz zamówienie złożyć w naszym sklepie on-line gdzie możesz sprawdzić automatycznie poprawność przesyłanych plików oraz opłacić zamówienie

E-MAILEM

Jeżeli wolisz tradycyjną formę składania zamówień to możesz przesłać na nasz adres e-mail swój projekt karty. Pamiętaj aby był przygotowany zgodnie z wytycznymi. Duże pliki prześlij Wetransferem