Teczki ofertowe VH1. Kolory nadruk, teczki z grzebietem o szerokości 1 lub 5 mm

Teczka na dokumenty A5

model VA5-1 (druk cyfrowy)

  • Matowy papier gramaturze 350 g
  • Grzbiet 4 mm
  • Pojemność do 40 kartek
  • Trzy skrzydełka
  • Nadruk na skrzydełku
  • Kolorowy nadruk jedno lub dwustronny
  • Możliwość uszlachetnienia folią

TECZKA NA DOKUMENTY A5  | model VA5-1

Teczka na dokumenty A5. Teczka firmowa, ofertowa lub reklamowa z trzema skrzydełkami

WYMIARY

Teczka na dokumenty A5 o wymiarach 153 x 217 mm pomieści dokumenty w standardowym formacie A5 (148 x 210 mm). Dokumenty nie będą wystawały.

USZLACHETNIANIE

Teczki A5 po wydrukowaniu można uszlachetnić błyszczącą lub matową folią, dzięki uzyskuje się produkt o większej trwałości i prestiżowym wyglądzie

PAPIER

Teczki A5 są drukowane na wysokiej jakości papierze o gramaturze 350 g. Gramatura papieru zapewnia wysoką sztywność końcowego produktu oraz elegancki wygląd.

GRZBIET

Ten model teczki A5 posiada grzbiet o szerokości 4 mm i może pomieści do 40 kartek standardowego papieru do drukarki o gramaturze 80 g.

DRUK

Teczki A5 drukowane są w pełnym kolorze jednostronnie lub dwustronnie. Druk tylko w systemie kolorystycznym CMYK (druk cyfrowy).

SKRZYDEŁKA

Teczka A5 posiada trzy skrzydełka, które zabezpiecza włożone dokumenty przed wysunięciem. W dolnym znajdują się nacięcia na wizytówkę.

Teczka na dokumenty a5 z trzema skrzydełkami

Teczka na dokumenty A5 – model VA5-2

Teczka na dokumenty A5. Teczka A5 z grzbietem o szerokości 4 mm pomieści do 40 kartek standardowego papieru do drukarki o gramaturze 80 g. Teczka A5 na dokumenty drukowana jest na wysokiej jakości matowym papierze o gramaturze 350. Druk teczek na dokumenty A5 odbywa się na nowoczesnych maszynach do druku cyfrowego dzięki czemu na teczce można wydrukować grafiki, małe teksty oraz zdjęcia bez żadnych ograniczeń kolorystycznych.

Teczki A5 są drukowane w pełnym kolorze, jednostronnie (4+0) lub dwustronnie (4+4), posiadają przyklejane skrzydełko, które zabezpieczają włożone dokumenty przed wysunięciem. Możliwy jest także nadruk na skrzydełku.

Teczki A5 na dokumenty lub ofertę można dodatkowo uszlachetnić jednostronnie folią błyszczącą lub matową. Dzięki dodatkowemu wykończeniu można uzyskać produkt o większej trwałości i prestiżowym wyglądzie.

SZABLON TECZKI A5

Pobierz szablon teczki na dokumenty A5 jeżeli chcesz samodzielnie przygotować projekt do druku

• Rozmiar teczki po złożeniu: 153 x 217mm
• Szerokość skrzydełka bocznego: 40 mm
• Szerokość skrzydełka dolnego i górnego: 43 mm
• Grzbiet: 4 mm, pomieści do 40 kartek

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE

wybierz opcję najlepszą dla Ciebie

ON-LINE

Jeżeli masz projekt przygotowany do druku możesz zamówienie złożyć w naszym sklepie on-line gdzie możesz przesłać swój projekt oraz opłacić zamówienie.

E-MAILEM

Jeżeli wolisz tradycyjną formę składania zamówień to możesz przesłać na nasz adres e-mail swój projekt. Pamiętaj aby był przygotowany zgodnie z wytycznymi. Duże pliki prześlij Wetransferem