Teczki ofertowe VH1. Kolory nadruk, teczki z grzebietem o szerokości 1 lub 5 mm

Teczki ofertowe, firmowe z logo firmy

model – V1

model – V1

  • Matowy papier kredowy 350 g
  • Grzbiet 1 mm
  • Pojemność do 10 kartek
  • Przyklejane skrzydełko
  • Kolorowy nadruk jedno lub dwustronny
  • Możliwość uszlachetnienia folią

Teczka A4 z logo firmy  | model V1

Papierowe teczki ofertowe, firmowe, konferencyjne z logiem i adresem Twojej firmy – grzbiet 1 mm

WYMIARY

Teczka z logo firmy  (220 x 305 mm) pomieści dokumenty w standardowym formacie A4 (210 x 297 mm). Dokumenty nie będą wystawały poza krawędzie.

PAPIER

Druk na wysokiej jakości papierze kredowym o gramaturze 350 g. Gramatura papieru zapewnia wysoką sztywność końcowego produktu oraz elegancki wygląd.

DRUK

Teczka z logo firmy drukowana jest w pełnym kolorze jednostronnie lub dwustronnie. Druk cyfrowy tylko w systemie kolorystycznym CMYK.

USZLACHETNIANIE

Teczkę po wydrukowaniu można uszlachetnić błyszczącą lub matową folią, dzieki czemu można uzyskać produkt o większej trwałości i prestiżowym wyglądzie

GRZBIET TECZKI

Ten model teczki posiada grzbiet o szerokości 1 mm i może pomieści do 10 kartek standardowego papieru do drukarki o gramaturze 80 g.

SKRZYDEŁKA

Teczka posiada szerokie przyklejane skrzydełko, które zabezpiecza włożone dokumenty przed wysunięciem. Skrzydełko białe bez możliwości zadruku.

teczka z logo firmy - szablon modelu V1

Teczka firmowa z logo firmy – model V1

Teczka firmowa z logo firmy  przeznaczona jest na dokumenty i oferty w formacie A4. Teczka posiada grzbiet o szerokości 1 mm i pomieści do 10 kartek standardowego papieru do drukarki o gramaturze 80 g. Teczka drukowana jest na wysokiej jakości matowym papierze kredowym o gramaturze 350 g. Druk odbywa się na nowoczesnych maszynach cyfrowych dzięki czemu na teczce firmowej można nadrukować logo firmy,  grafiki, małe teksty oraz zdjęcia bez żadnych ograniczeń kolorystycznych.

Teczki są drukowane w pełnym kolorze, jednostronnie (4+0) lub dwustronnie (4+4), posiadają przyklejane skrzydełko, które zabezpieczają włożone dokumenty przed wysunięciem. Skrzydełko białe, bez zadruku,

Teczki firmowe można dodatkowo uszlachetnić jednostronnie folią błyszczącą lub matową. Dzięki dodatkowemu wykończeniu można uzyskać produkt o większej trwałości i prestiżowym wyglądzie. Taka teczka z logo Twojej firmy z pewnością przyciągnie uwagę potencjalnych klientów.

  • Teczka z logo firmy - szablon model V1 z grzbietem 1 mm

Szablon teczki

Pobierz szablon jeżeli chcesz samodzielnie przygotować do druku projekt teczki z logo Twojej firmy.

• Rozmiar teczki po złożeniu: 220 x 305 mm
• Szerokość skrzydełka bocznego: 60 mm
• Szerokość skrzydełka dolnego: 65 mm
• Grzbiet: 1 mm, pomieści do 10 kartek

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE

wybierz opcję najlepszą dla Ciebie

ON-LINE

Jeżeli masz projekt przygotowany do druku możesz zamówienie złożyć i opłacić w naszym sklepie on-line . Jeżeli nie masz projektu przygotowanego zgodnie z naszymi wytycznymi to skorzystaj z kontaktu przez e-mail.

E-MAILEM

Jeżeli wolisz tradycyjną formę składania zamówień to możesz przesłać na nasz adres e-mail swój projekt teczki. Pamiętaj aby był przygotowany zgodnie z wytycznymi. Duże pliki prześlij Wetransferem