Teczki ofertowe A4 VC1. Teczki firmowe z kolorowym nadrukiem.

Teczki ofertowe A4

model – VC1

  • Papier kredowy 350 g
  • Grzbiet 10 mm
  • Pojemność do 100 kartek
  • Szerokie skrzydełka
  • Kolorowy nadruk
  • Możliwość uszlachetnienia folią lub lakierem UV
  • Miejsce na wizytówkę

TECZKI OFERTOWE A4  | model VC1

Papierowe teczki ofertowe, firmowe, konferencyjne z nadrukiem – grzbiet 10 mm

WYMIARY

Teczka o wymiarach 212 x 305 mm pomieści dokumenty w standardowym formacie A4 (210 x 297 mm). Dokumenty nie będą wystawały poza krawędzie.

USZLACHETNIANIE

Teczkę po wydrukowaniu można pokryć błyszczącą lub matową folią a wybrane elementy projektu dodatkowo błyszczącym lakierem UV.

PAPIER

Druk na wysokiej jakości papierze kredowym o gramaturze 350 g. Gramatura papieru zapewnia wysoką sztywność końcowego produktu oraz elegancki wygląd.

GRZBIET TECZKI

Teczka ofertowa z grzbietem o szerokości 10 mm. Teczka firmowa może pomieści do 100 kartek standardowego papieru do drukarki o gramaturze 80 g.

DRUK

Teczki ofertowe drukowane są w pełnym kolorze jednostronnie lub dwustronnie oraz na skrzydełkach. Druk tylko w systemie kolorystycznym CMYK.

SKRZYDEŁKA

Teczka posiada dwa skrzydełka. Boczne ma szerokość 58 mm, dolne około 70 mm. W dolnym skrzydełku znajdują się specjalne nacięcia w które można włożyć wizytówkę.

OPIS

Teczka ofertowa A4  – VC1 – grzbiet 10 mm

Teczki ofertowe VC1. Szrokie skrzydełka, miejsce na wizytowkę, Grzbiet o szerokości 10 mm

Teczki ofertowe drukujemy na wysokiej jakości matowym papierze kredowym o gramaturze 350 g. na nowoczesnych maszynach drukujących dzięki czemu na teczce można nadrukować grafiki, małe teksty oraz zdjęcia bez żadnych ograniczeń kolorystycznych.

Ten model teczki ofertowej dopasowany jest do dokumentów w formacie A4, jest to teczka dwubigowa z grzbietem o szerokości aż 10 mm (pomieści do 100 kartek standardowego papieru do drukarki o gramaturze 80 g).

Teczki są drukowane w pełnym kolorze jednostronnie (4+0) lub dwustronnie (4+4), posiadają dwa skrzydełka, które zabezpieczają włożone dokumenty przed wysunięciem. W dolnym skrzydełku znajdują się dwa specjalne nacięcia, w które można włożyć wizytówkę o standardowej wielkości 90 x 50 mm lub 85 x 55 mm.

Oferujemy kilka metod uszlachetnienia teczek ofertowych: jednostronna folia błyszczącą,  jednostronna folią matową,  jednostronna folią matową i wybiórczy błyszczący lakier UV.

Dzięki dodatkowemu wykończeniu można uzyskać produkt o większej trwałości i prestiżowym wyglądzie.

SZABLON TECZKI

Pobierz szablon jeżeli chcesz samodzielnie przygotować projekt do druku

• Rozmiar teczki po złożeniu: 220 x 305mm
• Szerokość skrzydełka bocznego: 70 mm
• Szerokość skrzydełka dolnego: 52 mm
• Grzbiet: 5 mm, pomieści do 50 kartek
• Miejsce na wizytówkę 90 x 50 mm lub 85 x 55 mm

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE

wybierz opcję najlepszą dla Ciebie

ON-LINE

Jeżeli masz projekt przygotowany do druku możesz zamówienie złożyć w naszym sklepie on-line gdzie możesz sprawdzić automatycznie poprawność przesyłanych plików oraz opłacić zamówienie

E-MAILEM

Jeżeli wolisz tradycyjną formę składania zamówień to możesz przesłać na nasz adres e-mail swój projekt karty. Pamiętaj aby był przygotowany zgodnie z wytycznymi. Duże pliki prześlij Wetransferem