Teczki ofertowe A4 z gumką VD1. Teczki firmowe z kolorowym nadrukiem zamykane na gumkę

Teczki ofertowe A4

model – VD1 – teczka z gumką

  • Papier kredowy 350 g
  • Grzbiet 1 mm lub 5 mm
  • Pojemność do 50 kartek
  • Dwa skrzydełka
  • Kolorowy nadruk dwustronny
  • Możliwość uszlachetnienia folią lub lakierem UV
  • Kolorowa gumka

TECZKI OFERTOWE A4 Z GUMKĄ  | model VD1

Papierowe teczki ofertowe na gumkę, firmowe, konferencyjne z nadrukiem – grzbiet 1 lub 5 mm

WYMIARY

Teczka o wymiarach 217 x 302 mm pomieści dokumenty w standardowym formacie A4 (210 x 297 mm). Dokumenty nie będą wystawały poza krawędzie.

USZLACHETNIANIE

Teczkę po wydrukowaniu można pokryć błyszczącą lub matową folią a wybrane elementy projektu dodatkowo błyszczącym lakierem UV.

PAPIER

Druk na wysokiej jakości papierze kredowym o gramaturze 350 g. Gramatura papieru zapewnia wysoką sztywność końcowego produktu oraz elegancki wygląd.

GRZBIET TECZKI

Teczka ofertowa z grzbietem o szerokości 1 mm lub 5 mm. Teczka firmowa może pomieści do 50 kartek standardowego papieru do drukarki o gramaturze 80 g.

DRUK

Teczki ofertowe drukowane są w pełnym kolorze jednostronnie lub dwustronnie oraz na skrzydełkach. Druk tylko w systemie kolorystycznym CMYK.

SKRZYDEŁKA

Teczka posiada dwa skrzydełka. Boczne ma szerokość 50 mm, dolne 30 mm. Ten model teczki nie posiada nacięć w które można włożyć wizytówkę.

OPIS

Teczka ofertowa A4 z gumką  – VD1 – grzbiet 1 mm lub 5 mm

Teczki ofertowe i firmowe A4 - VD1 - zamykane na gumkę. Druk teczek z gumką

Teczki ofertowe z gumką drukujemy na wysokiej jakości matowym papierze kredowym o gramaturze 350 g. na nowoczesnych maszynach drukujących dzięki czemu na teczce można nadrukować grafiki, małe teksty oraz zdjęcia bez żadnych ograniczeń kolorystycznych.

Ten model teczki ofertowej zamykanej na gumkę dopasowany jest do dokumentów w formacie A4 i występuje w dwóch opcjach: jednobigowa z grzbietem o szerokości 1 mm (pomieści do 10 kartek standardowego papieru do drukarki o gramaturze 80 g) oraz dwubigowa z grzbietem o szerokości 5 mm (pomieści do 50 kartek standardowego papieru do drukarki o gramaturze 80 g). Gumka dodatkowo zabezpiecza włożone dokumenty przed wysunięciem.

Teczki są drukowane w pełnym kolorze jednostronnie (4+0) lub dwustronnie (4+4), posiadają dwa skrzydełka, które zabezpieczają włożone dokumenty przed wysunięciem. W dolnym skrzydełku znajdują się dwa specjalne nacięcia, w które można włożyć wizytówkę o standardowej wielkości 90 x 50 mm lub 85 x 55 mm.

Oferujemy kilka metod uszlachetnienia teczek ofertowych z gumką: jednostronna folia błyszczącą,  jednostronna folią matową,  jednostronna folią matową i wybiórczy błyszczący lakier UV.

Dzięki dodatkowemu wykończeniu można uzyskać produkt o większej trwałości i prestiżowym wyglądzie.

SZABLON TECZKI

Pobierz szablon jeżeli chcesz samodzielnie przygotować projekt do druku

• Rozmiar teczki po złożeniu: 217 x 302 mm
• Szerokość skrzydełka bocznego: 50 mm
• Szerokość skrzydełka dolnego: 30 mm
• Grzbiet: 1 mm, pomieści do 10 kartek
• Grzbiet: 5 mm, pomieści do 50 kartek
• Gumka: Biała, żółta, czerwona, niebieska, zielona, czarna, szara

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE

wybierz opcję najlepszą dla Ciebie

ON-LINE

Jeżeli masz projekt przygotowany do druku możesz zamówienie złożyć w naszym sklepie on-line gdzie możesz sprawdzić automatycznie poprawność przesyłanych plików oraz opłacić zamówienie

E-MAILEM

Jeżeli wolisz tradycyjną formę składania zamówień to możesz przesłać na nasz adres e-mail swój projekt karty. Pamiętaj aby był przygotowany zgodnie z wytycznymi. Duże pliki prześlij Wetransferem