Teczki na dokumenty z własnym nadrukiem

Papierowe teczki A5 lub A4. Teczki na dokumenty z logo firmy.

WYMIARY

W ofercie mamy kilka modeli teczek na dokumenty. Teczki mają wymiary dopasowane do dokumentów A5 oraz A4. Pomieszczą, w zależności od modelu, mniejszą lub większą liczbę dokumentów.

USZLACHETNIANIE

Teczkę na dokumenty po wydrukowaniu można pokryć błyszczącą lub matową folią a wybrane elementy projektu dodatkowo błyszczącym lakierem UV.

PAPIER

Teczki drukujemy na wysokiej jakości papierze kredowym o gramaturze 350 g. Gramatura papieru zapewnia wysoką sztywność końcowego produktu oraz elegancki wygląd.

GRZBIET

W ofercie teczki z grzbietem 1 mm,  5 mm, 10 mm oraz regulowanym od 1 do 20 mm. Teczki w zależności od grubości grzbietu mogą pomieścić do 200 kartek standardowego papieru o gramaturze 80 g.

DRUK

Teczki na dokumenty drukowane są w pełnym kolorze jednostronnie lub dwustronnie, wykonujemy druk także na skrzydełkach. Druk cyfrowy lub offsetowy tylko w systemie kolorystycznym CMYK.

SKRZYDEŁKA

Teczki posiadają po 2 lub 3 skrzydełka które zabezpieczają włożone dokument, niektóre modele mają jeszcze dodatkową gumkę. W jednym ze skrzydełek znajdują się specjalne nacięcia w które można włożyć wizytówkę.

Opis

Teczki na dokumenty w własnym nadrukiem, teczki ofertowe, firmowe, reklamowe i konferencyjne z logo firmy

Teczki A5 i A4 przeznaczone są  na dokumenty, ofertę firmy, materiały promocyjno-reklamowe lub szkoleniowe. Dokumenty wręczane klientowi w eleganckiej teczce świadczą o profesjonalizmie firmy. Teczka A5 lub A4 z logo jest także doskonałą reklamą każdej firmy, reklamą która działa przez wiele lat ponieważ klienci zazwyczaj nie wyrzucają ofert wysłanych w eleganckiej teczce, co bardzo często spotyka oferty dostarczane bez żadnego opakowania. Na teczkach możemy umieścić dowolny nadruk. Nadrukować możemy np. zdjęcia produktów, logo oraz dane adresowe firmy i gdy klienci będą chcieli ponownie skorzystać z usług firmy będą łatwo mogli to zrobić dzięki danym kontaktowym umieszczonym na teczce lub wizytówce włożonej do środka.

W ofercie mamy kilka rodzajów teczek A5 A4 oraz A4 z gumką różniących się kształtem i wielkością skrzydełek oraz grubością grzbietu. Tutaj możecie Państwo wybrać dla siebie odpowiedni  rodzaj teczki A5 lub A4

Projekty i nadruki na teczkach A4 z gumką

Wszystkie projekty teczek i nadruki na nich wykonujemy pod indywidualne zamówienie klienta. Na teczce możemy umieść dowolny kolorowy nadruk, tylko od Państwa zależy jak będzie wyglądała Wasza teczka.  Wydrukujemy Państwa projekt  a jeżeli nie posiadacie  projektu to nasze studio graficzne może odpłatnie taki projekt wykonać, w tym celu wystarczy przesłać nam logo oraz podać dane teleadresowe, które mają się znaleźć na teczce.

Papier

Teczki A5 i A4 drukowane są na wysokiej jakości papierze kredowym, jest to papier matowy o gramaturze aż 350 g dzięki czemu teczki są sztywne i eleganckie. Rodzaj użytego papieru gwarantuje bardzo precyzyjne odwzorowanie kolorów.

Skrzydełka

W ofercie mamy kilka rodzajów teczek zarówno w formacie A5 jak i A4, które różnią się kształtem i wielkością skrzydełek. Teczki posiadają najczęściej dwa skrzydełka ale mamy w ofercie także teczkiA5 i A4 z trzema skrzydełkami, które zabezpieczają włożone dokumenty przed wysunięciem.

Gumka

Niektóre modele teczek na dokumenty wyposażone są w dodatkową gumkę, która zapobiega przypadkowemu otwarciu teczki i wysunięciu znajdujących się w niej dokumentów. Gumki występują w kilku kolorach dzięki czemu można ich kolor dopasować do projektu.

Miejsce na wizytówkę

W teczkach, w dolnym lub bocznym skrzydełku, znajdują się specjalne nacięcia, w które można włożyć wizytówkę. Dzięki czemu wizytówka jest zawsze dobrze widoczna. Do wycięcia pasują  wizytówki o wymiarach 90 x 50 mm oraz 85 x 55 mm.

Szerokość grzbietu

O wyborze szerokości grzbietu teczki powinna decydować liczba dokumentów, które teczki mają pomieścić. Im więcej kartek tym grzbiet powinien być szerszy tak aby teczka swobodnie się zamykała. Standardowo teczki maja grzbiet o szerokości 1 mm (teczka taka pomieści do 10 kartek papieru 80 g) lub 5 mm (teczka pomieści do 50 kartek papieru 80 g). Mamy także w ofercie teczki z grzbietem 10 mm lub teczki o regulowanej szerokości grzbietu, regulacja w zakresie od 1 mm do 20 mm co 10 mm. Do takiej teczki zmieści się naprawdę pokaźny plik dokumentów.

Uszlachetnianie

Oferujemy kilka kilka metod uszlachetnień, które sprawią, że teczki na dokumenty z własnym nadrukiem będą zwracały uwagę. Rodzaj zastosowanej techniki zależy od możliwości finansowych oraz od tego jaki efekt chcecie Państwo uzyskać.

Folia matowa. Zewnętrzne strony teczki oraz skrzydełko pokrywane jest matową folią, która sprawią, że teczka jest aksamitna w dotyku. Osoba która weźmie do ręki taką teczkę od razu poczuje różnicę pomiędzy zwykłą teczką a tą pokrytą matową folią. Folia matowa sprawią, że nadrukowane kolory są mniej nasycone niż na teczkach bez foliowania.

Folia matowa +  błyszczący lakier UV. Zewnętrzne strony teczki oraz skrzydełko jest laminowane matową folią a wybrane elementy są pokrywane bezbarwnym lakierem UV. Lakierowanie stosuje się po to aby wyróżnić wybrane grafiki lub teksty. Lakier sprawia, że pokryte nim elementy są błyszczące i wyróżniają się spośród innych grafik użytych w projekcie. Można np. polakierować herb, logo, zdjęcia oraz większe napisy. Bardzo ciekawy efekt można uzyskać nakładając wybiórczo lakier nie na wydrukowaną grafikę ale na jednolite tło. Efekt jest bardzo subtelny i widoczny dopiero po ustawieniu teczki pod odpowiednim kątem.

Folia błyszcząca. bardzo popularna firma wykańczania teczek. Laminowanie zabezpiecza przed warunkami atmosferycznymi i sprawią, że kolory w nadrukowanych grafikach sprawiają wrażenie bardziej nasyconych.

Hot stamping. Jest to technika dzięki któremu można na teczkach umieścić elementy wykonane metaliczna folią, najczęściej stosuje się folie złotą lub srebrną.

Jak zamówić teczki na dokumenty z własnym nadrukiem

wybierz opcję najlepszą dla Ciebie

ON-LINE

Jeżeli masz projekt przygotowany do druku możesz zamówienie złożyć w naszym sklepie on-line gdzie możesz sprawdzić cenę druku teczek, poprawność przesyłanych plików oraz opłacić zamówienie on line.

E-MAILEM

Jeżeli wolisz tradycyjną formę składania zamówień to możesz przesłać na nasz adres e-mail swój projekt karty. Pamiętaj aby był przygotowany zgodnie z wytycznymi. Duże pliki prześlij Wetransferem