Eleganckie teczki A4

model – V1 LUX

Eleganckie teczki A4

model – V1 LUX

  • Matowy papier kredowy 350 g
  • Grzbiet 1 lub 4 mm
  • Pojemność do 40 kartek
  • Przyklejane skrzydełko
  • Kolorowy nadruk jedno lub dwustronny
  • Możliwość uszlachetnienia folią
  • Złoty lub srebrny nadruk
  • Złoty lub srebrny hotstamping

TECZKA KONFERENCYJNA A4  | model V2

Papierowe teczki konferencyjne, ofertowe, firmowe z nadrukiem – grzbiet 4 mm

WYMIARY

Eleganckie teczka o wymiarach 220 x 305 mm na dokumenty lub ofertę w formacie A4 (210 x 297 mm). Dokumenty nie będą wystawały poza krawędzie.

USZLACHETNIANIE

Uszlachetnianie błyszczącą lub matową folią, dzięki foliowaniu można uzyskać produkt o większej trwałości i prestiżowym wyglądzie.

PAPIER

Druk na wysokiej jakości papierze kredowym 350 g. Gramatura papieru zapewnia wysoką sztywność końcowego produktu oraz elegancki wygląd.

GRZBIET TECZKI

Teczka z grzbietem o szerokości 1 lub 4 mm może pomieści od 10 do 40 kartek standardowego papieru do drukarki o gramaturze 80 g.

DRUK

Wysokiej jakości kolorowy jednostronny lub dwustronny nadruk w systemie kolorystycznym CMYK

SKRZYDEŁKA

Teczka posiada przyklejane skrzydełko, które zabezpiecza włożone dokumenty przed wysunięciem. W skrzydełku znajduje się nacięcie na wizytówkę.

Teczki z logo firmowe i ofertowe ze skrzydełkiem i miejscem na wizytowkęV2

Teczka konferencyjna – model V2

Ten model teczki można wykorzystać jako Teczkę konferencyjną, firmową, ofertową lub reklamową. Teczka konferencyjna z grzbietem o szerokości 4 mm pomieści do 40 kartek standardowego papieru do drukarki o gramaturze 80 g. Teczka drukowana jest na wysokiej jakości matowym papierze kredowym o gramaturze 350 g. Druk odbywa się na nowoczesnych maszynach drukujących dzięki czemu na teczce można nadrukować grafiki, małe teksty oraz zdjęcia bez żadnych ograniczeń kolorystycznych.

Teczki konferencyjne drukowane są cyfrowo w pełnym kolorze, jednostronnie (4+0) lub dwustronnie (4+4), posiadają przyklejane skrzydełko, które zabezpieczają włożone dokumenty przed wysunięciem. Skrzydełko białe, bez zadruku,

Teczki konferencyjne można dodatkowo uszlachetnić jednostronnie folią błyszczącą lub matową. Dzięki dodatkowemu wykończeniu można uzyskać produkt o większej trwałości i prestiżowym wyglądzie.

SZABLON TECZKI KONFERENCYJNEJ

  • Teczka z logo firmy - szablon model V1 z grzbietem 1 mm

Pobierz szablon teczki konferencyjnej jeżeli chcesz samodzielnie przygotować projekt do druku

• Rozmiar teczki po złożeniu: 220 x 305 mm
• Grzbiet: 4 mm, pomieści do 10 kartek

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE

wybierz opcję najlepszą dla Ciebie

ON-LINE

Jeżeli masz projekt przygotowany do druku możesz zamówienie złożyć w naszym sklepie on-line gdzie możesz sprawdzić automatycznie poprawność przesyłanych plików oraz opłacić zamówienie

E-MAILEM

Jeżeli wolisz tradycyjną formę składania zamówień to możesz przesłać na nasz adres e-mail swój projekt karty. Pamiętaj aby był przygotowany zgodnie z wytycznymi. Duże pliki prześlij Wetransferem