TECZKI A4 Z GUMKĄ. TECZKI OFERTOWE, FIRMOWE, KONFERENCYJNE

Papierowe teczki A4 z gumką. Teczki z logo na ofertę lub dokumenty zamykane na gumkę

WYMIARY

W ofercie mamy 3 modele teczek z gumką A4, które bez problemów pomieszczą, w zależności od modelu, mniejszą lub większą liczbę dokumentów w formacie A4.

USZLACHETNIANIE

Teczkę po wydrukowaniu można pokryć błyszczącą lub matową folią a wybrane elementy projektu dodatkowo błyszczącym lakierem UV.

PAPIER

Teczki z gumką A4 drukujemy na wysokiej jakości papierze kredowym o gramaturze 350 g. Gramatura papieru zapewnia wysoką sztywność końcowego produktu oraz elegancki wygląd.

GRZBIET TECZKI

W ofercie teczki z grzbietem 1 mm,  5 mm, 10 mm oraz regulowanym od 1 do 20 mm. Teczki w zależności od grubości grzbietu mogą pomieścić do 200 kartek standardowego papieru o gramaturze 80 g.

DRUK

Teczki ofertowe zamykane na gumkę drukowane są w pełnym kolorze jednostronnie lub dwustronnie, wykonujemy druk także na skrzydełkach. Druk tylko w systemie kolorystycznym CMYK.

SKRZYDEŁKA

Teczki posiadają po 2 skrzydełka które zabezpieczają włożone dokument, niektóre modele mają jeszcze dodatkową gumkę. W dolnym skrzydełku znajdują się specjalne nacięcia w które można włożyć wizytówkę.

KILKA SŁÓW O TECZKACH Z GUMKĄ

Teczki A4 z gumką. Teczki ofertowe, firmowe, reklamowe i konferencyjne z logo firmy zamykane na gumkę

Teczki A4 z gumką przeznaczone są na ofertę firmy, materiały promocyjno-reklamowe lub szkoleniowe. Dokumenty wręczane klientowi w eleganckiej teczce A4 zamykanej na gumkę świadczą o profesjonalizmie firmy. Teczka A4 z logo jest także doskonałą reklamą każdej firmy, reklamą która działa przez wiele lat ponieważ klienci zazwyczaj nie wyrzucają ofert wysłanych w eleganckiej teczce, co bardzo często spotyka oferty dostarczane bez żadnego opakowania. Gdy będą chcieli skorzystać z usług firmy będą łatwo mogli to zrobić dzięki danym kontaktowym umieszczonym na teczce lub wizytówce włożonej do środka.

W ofercie mamy kilka rodzajów teczek z gumką różniących się kształtem i wielkością skrzydełek oraz grubością grzbietu. Tutaj możecie Państwo wybrać dla siebie odpowiedni  rodzaj teczki A4 z gumką

Projekty i nadruki na teczkach A4 z gumką

Nie sprzedajemy gotowych teczek A4 zamykanych na gumkę z już wykonanym nadrukiem. Wszystkie projekty i nadruki wykonujemy pod zamówienie konkretnego klienta. Na teczce możemy umieść dowolny kolorowy nadruk, tylko od Państwa zależy jak będzie wyglądała Wasza teczka.  Wydrukujemy Państwa projekt  a jeżeli nie posiadacie  projektu to nasze studio graficzne może odpłatnie taki projekt wykonać, w tym celu wystarczy przesłać nam logo oraz podać dane teleadresowe, które mają się znaleźć na teczce.

Papier

Teczki A4 z gumką drukowane są na wysokiej jakości papierze kredowym, jest to papier matowy o gramaturze aż 350 g dzięki czemu teczki są sztywne i eleganckie. Rodzaj użytego papieru gwarantuje bardzo precyzyjne odwzorowanie kolorów.

Skrzydełka

W ofercie mamy kilka rodzajów teczek A4 z gumką, które różnią się kształtem i wielkością skrzydełek. Teczki z gumką posiadają najczęściej dwa skrzydełka (mamy w ofercie także teczkę zamykaną na gumkę z aż trzema skrzydełkami), które zabezpieczają włożone dokumenty przed wysunięciem. Szerokość skrzydełek ma znaczenie jeżeli zależy Państwu na tym aby umieścić na nich dodatkowe informacje.

Gumka

Teczki ofertowe lub firmowe wyposażone są w dodatkową gumkę, która zapobiega przypadkowemu otwarciu teczki i wysunięciu znajdujących się w niej dokumentów. Gumki występują w kilku kolorach dzięki czemu można ich kolor dopasować do projektu.

Miejsce na wizytówkę

W teczkach A4 z gumką, w dolnym skrzydełku, znajdują się specjalne nacięcia, w które można włożyć wizytówkę. Dzięki czemu wizytówka jest zawsze dobrze widoczna. Do wycięcia pasują  wizytówki o wymiarach 90 x 50 mm oraz 85 x 55 mm. W ofercie mamy jeden ekonomiczny model teczki z gumką o wąskich skrzydełkach i bez nacięć na wizytówkę.

Szerokość grzbietu

Na wybór szerokości grzbietu teczki A4 z gumką ma wpływ objętość dokumentów, które teczki mają pomieścić. Im więcej kartek tym grzbiet powinien być szerszy tak aby teczka swobodnie się zamykała. Standardowo teczki maja grzbiet o szerokości 1 mm (teczka taka pomieści do 10 kartek papieru 80 g) lub 5 mm (teczka pomieści do 50 kartek papieru 80 g). Mamy także w ofercie teczki z grzbietem 10 mm lub teczki o regulowanej szerokości grzbietu, regulacja w zakresie od 1 mm do 20 mm co 10 mm. Do takiej teczki zmieści się naprawdę pokaźny plik dokumentów.

Uszlachetnianie

Oferujemy kilka kilka metod uszlachetnień, które sprawią, że teczki ofertowe z gumką będą zwracały uwagę. Rodzaj zastosowanej techniki zależy od możliwości finansowych oraz od tego jaki efekt chcecie Państwo uzyskać.

Folia matowa. Zewnętrzne strony teczki oraz skrzydełko pokrywane jest matową folią, która sprawią, że teczka jest aksamitna w dotyku. Osoba która weźmie do ręki taką teczkę od razu poczuje różnicę pomiędzy zwykłą teczką a tą pokrytą matową folią. Folia matowa sprawią, że nadrukowane kolory są mniej nasycone niż na teczkach bez foliowania.

Folia matowa +  błyszczący lakier UV. Zewnętrzne strony teczki oraz skrzydełko jest laminowane matową folią a wybrane elementy są pokrywane bezbarwnym lakierem UV. Lakierowanie stosuje się po to aby wyróżnić wybrane grafiki lub teksty. Lakier sprawia, że pokryte nim elementy są błyszczące i wyróżniają się spośród innych grafik użytych w projekcie. Można np. polakierować herb, logo, zdjęcia oraz większe napisy. Bardzo ciekawy efekt można uzyskać nakładając wybiórczo lakier nie na wydrukowaną grafikę ale na jednolite tło. Efekt jest bardzo subtelny i widoczny dopiero po ustawieniu teczki pod odpowiednim kątem.

Folia błyszcząca. bardzo popularna firma wykańczania teczek. Laminowanie zabezpiecza przed warunkami atmosferycznymi i sprawią, że kolory w nadrukowanych grafikach sprawiają wrażenie bardziej nasyconych.

Hot stamping. Jest to technika dzięki któremu można na teczkach umieścić elementy wykonane metaliczna folią, najczęściej stosuje się folie złotą lub srebrną.

JAK ZAMÓWIĆ TECZKI A4 Z GUMKĄ

wybierz opcję najlepszą dla Ciebie

ON-LINE

Jeżeli masz projekt przygotowany do druku możesz zamówienie złożyć w naszym sklepie on-line gdzie możesz sprawdzić cenę druku teczek, poprawność przesyłanych plików oraz opłacić zamówienie on line.

E-MAILEM

Jeżeli wolisz tradycyjną formę składania zamówień to możesz przesłać na nasz adres e-mail swój projekt karty. Pamiętaj aby był przygotowany zgodnie z wytycznymi. Duże pliki prześlij Wetransferem