Teczki dla notariuszy na akty notarialne

Wręczanie klientowi aktu notarialnego w eleganckiej teczce ma wiele korzyści, zarówno praktycznych, jak i związanych z wizerunkiem kancelarii notarialnej. Wizerunek jest bardzo ważny w środowisku prawniczym, a eleganckie teczki  z logo i danymi kancelarii mogą wpływać na postrzeganie kancelarii jako rzetelnej i profesjonalnej.  Dając klientowi akt notarialny w eleganckiej teczce z logo swojej kancelarii, pokazujesz, że zależy Ci na detalach i dbasz o klienta na każdym etapie współpracy. Buduje to pozytywne relacje z klientem.

Elegancka teczka nie tylko nadaje dokumentowi estetyki, ale pełni również funkcję praktyczną, ponieważ chroni akt notarialny przed uszkodzeniem, zagnieceniem czy przypadkową utratą. Teczka ułatwia także przechowywanie aktu notarialnego. Dzięki temu dokument jest łatwo dostępny, a klient może szybko odnaleźć potrzebne informacje.

Elegancka teczka notarialna może również pełnić rolę subtelnej formy marketingu. Jeśli klient otrzyma akt notarialny w eleganckiej teczce, może to przyciągać uwagę innych osób, co pośrednio promuje kancelarię. Dlatego koniecznie  umieszczaj na teczce logo i adres kancelarii. Jeżeli klient po dłuższym czasie będzie chciał ponownie skorzystać z usług Twoje kancelarii, to nie będzie musiał szukać adresu ani nazwy kancelarii, wystarczy, że sięgnie po teczkę na której znajdzie wszystkie potrzebne informacje. Spersonalizowane teczki z logo kancelarii, numerem notariusza czy innymi oznaczeniami mogą nadawać dokumentom charakter unikalny dla danej kancelarii. To buduje rozpoznawalność marki.

Elegancka teczka podkreśla także wagę dokumentu notarialnego. Klient widzi, że jego sprawy są traktowane z należytą powagą, co może wpływać na jego satysfakcję i zaufanie do kancelarii. Otrzymując akt notarialny w eleganckiej teczce, klient może odczuć, że jest to dla niego wyjątkowe i docenić dodatkowy nakład pracy włożony w prezentację dokumentu.

Pamiętaj, że prezentacja dokumentów ma znaczenie nie tylko praktyczne, ale również psychologiczne. Elegancka teczka może sprawić, że klient poczuje się bardziej doceniony, co może przekładać się na lepsze relacje z kancelarią notarialną.

Wykonujemy projekty oraz drukujemy papierowe teczki na akty notarialne lub inne dokumenty

Tutaj możecie Państwo wybrać dla siebie odpowiedni  rodzaj teczki notarialnej

Papier

Teczki notarialne drukowane są na wysokiej jakości kredowym papierze powlekanym o gramaturze aż 350 g., dzięki czemu są sztywne i eleganckie. Rodzaj użytego papieru gwarantuje bardzo precyzyjne odwzorowanie kolorów.

Skrzydełka

Tzw. skrzydełka pełnią funkcję praktyczną i zabezpieczają dokumenty, znajdujące się w teczce, przed wysunięciem i zgubieniem. W ofercie mamy kilka rodzajów teczek, które różnią się kształtem, wielkością skrzydełek. Teczki posiadają najczęściej dwa skrzydełka (mamy w ofercie także teczkę z trzema skrzydełkami). Szerokość skrzydełek ma znaczenie jeżeli zależy Państwu na tym, aby umieścić na nich dodatkowe informacje.

Gumka

Niektóre modele teczek z naszej oferty wyposażone są dodatkową gumkę, dzięki czemu włożone dokumenty są lepiej zabezpieczone. Gumka zapobiega przypadkowemu otwarciu teczki i wysunięciu znajdujących się w niej dokumentów. Gumki występują w kilku kolorach, dzięki czemu można dopasować kolor gumki do projektu teczki.

Miejsce na wizytówkę

We wszystkich teczkach z naszej oferty na dolnym lub bocznym skrzydełku, znajdują się specjalne nacięcia, w które można włożyć wizytówkę. Dzięki czemu wizytówka jest zawsze dobrze widoczna. Do wycięcia pasują  wizytówki o wymiarach 90 x 50 mm oraz 85 x 55 mm.

Szerokość grzbietu

Na wybór szerokości grzbietu ma wpływ objętość oferty, im więcej kartek tym grzbiet powinien być szerszy tak, aby teczka swobodnie się zamykała. Standardowo teczki mają grzbiet o szerokości 1 mm (pomieści do 10 kartek papieru 80 g.) lub 5 mm (pomieści do 50 kartek papieru 80 g.). Mamy także w ofercie teczki z grzbietem 10 mm lub teczki z regulowanym grzbietem o szerokości do 20 mm, do takiej teczki zmieści się naprawdę pokaźny plik dokumentów.

Uszlachetnianie

Oferujemy kilka technik uszlachetnienie teczek, które podnoszą jakość końcowego produktu. Rodzaj zastosowanej techniki zależy od możliwości finansowych oraz od tego, jaki efekt chcemy uzyskać.

Folia matowa. Zewnętrzne strony teczki oraz skrzydełko pokrywane jest matową folią, która sprawią, że teczka jest aksamitna w dotyku. Osoba, która weźmie do ręki taką teczkę od razu poczuje różnicę pomiędzy zwykłą  teczką  bez folii, a tą pokrytą matową folią. Folia matowa sprawi, że nadrukowane kolory są stonowane i mniej nasycone niż na teczkach bez foliowania.

Folia matowa +  błyszczący lakier UV. Zewnętrzne strony teczki oraz skrzydełko jest laminowane matową folią, dodatkowo wybrane elementy graficzne są pokrywane błyszczącym lakierem UV. Lakier, stosuje się po to, żeby wyróżnić wybrane elementy. Sprawia, że pokryte nim elementy są błyszczące i wyróżniają się spośród innych grafik znajdujących się na projekcie. Można np. polakierować herb, logo, zdjęcia oraz większe napisy. Bardzo ciekawy efekt można uzyskać, nakładając lakier nie na grafikę, ale bezpośrednio na tło bez zadrukowania wcześniej powierzchni, którą pokrywa lakier. Efekt jest bardzo subtelny i widoczny, dopiero jak spojrzy się na teczkę pod odpowiednim kątem.

Folia błyszcząca. Bardzo popularna firma wykańczania teczek. Laminowanie zabezpiecza przed warunkami atmosferycznymi i sprawią, że kolory w nadrukowanych grafikach sprawiają wrażenie bardziej nasyconych.

Hot stamping. Jest to technika, dzięki której można na teczkach umieścić elementy wykonane metaliczną folią, najczęściej stosuje się folie złotą lub srebrną. Elementy pokryte folią są błyszczące lub matowe, w zależności od rodzaju użytej folii. Efektu tego nie można uzyskać innymi technikami. Folię nanosi się na gorąco przy użyciu specjalnych matryc.

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE

wybierz opcję najlepszą dla Ciebie

ON-LINE

Jeżeli masz projekt przygotowany do druku możesz zamówienie złożyć w naszym sklepie on-line gdzie możesz przesłać swój projekt oraz opłacić zamówienie.

E-MAILEM

Jeżeli wolisz tradycyjną formę składania zamówień to możesz przesłać na nasz adres e-mail swój projekt. Pamiętaj aby był przygotowany zgodnie z wytycznymi. Duże pliki prześlij Wetransferem