TECZKI NOTARIALNE

Papierowe teczki na akty notarialne z własnym nadrukiem

WYMIARY

W ofercie mamy kilka modeli teczek o zbliżonej wielkości, które bez problemów pomieszczą mniejszą lub większą liczbę dokumenty o rozmiarze A4

USZLACHETNIANIE

Teczkę po wydrukowaniu można pokryć błyszczącą lub matową folią a wybrane elementy projektu dodatkowo błyszczącym lakierem UV.

PAPIER

Druk na wysokiej jakości papierze kredowym o gramaturze 350 g. Gramatura papieru zapewnia wysoką sztywność końcowego produktu oraz elegancki wygląd.

GRZBIET TECZKI

W ofercie teczki z grzbietem 1 mm,  5 mm, 10 mm oraz regulowanym od 1 do 20 mm. Teczki w zależności od grubości grzbietu mogą pomieścić do 200 kartek standardowego papieru o gramaturze 80 g.

DRUK

Teczki ofertowe drukowane są w pełnym kolorze jednostronnie lub dwustronnie oraz na skrzydełkach. Druk tylko w systemie kolorystycznym CMYK.

SKRZYDEŁKA

Teczki posiadają po 2 skrzydełka które zabezpieczają włożone dokument, niektóre modele mają jeszcze dodatkową gumkę. W dolnym skrzydełku znajdują się specjalne nacięcia w które można włożyć wizytówkę.

KILKA SŁÓW O TECZKACH DLA NOTARIUSZY

Teczki dla notariuszy na akty notarialne

Wykonujemy projekty oraz drukujemy papierowe teczki na akty notarialne lub inne dokumenty. Akty notarialne wręczane klientowi w eleganckiej teczce świadczą o profesjonalizmie kancelarii. Teczka jest także doskonałą reklamą kancelarii. Reklamą która działa przez wiele lat ponieważ klienci  nie wyrzucają teczek tylko trzymają w nich otrzymane dokumenty i gdy będą ponownie chcieli skorzystać z usług notariusza będą łatwo mogli to zrobić dzięki danym kontaktowym umieszczonym na teczce lub wizytówce włożonej do środka.

Tutaj możecie Państwo wybrać dla siebie odpowiedni  rodzaj teczki notarialnej

Papier

Teczki notarialne drukowane są na wysokiej jakości kredowym papierze powlekanym o gramaturze aż 350 g dzięki czemu teczki są sztywne i eleganckie. Rodzaj użytego papieru gwarantuje bardzo precyzyjne odwzorowanie kolorów.

Skrzydełka

W ofercie mamy kilka rodzajów teczek, które różnią się kształtem, wielkością skrzydełek. Teczki posiadają najczęściej dwa skrzydełka (mamy w ofercie także teczkę z trzema skrzydełkami), które zabezpieczają włożoną ofertę lub dokumenty przed wysunięciem. Szerokość skrzydełek ma znaczenie jeżeli zależy Państwu na tym aby umieścić na nich dodatkowe informacje.

Gumka

Niektóre modele teczek z naszej oferty wyposażone są w dodatkową gumkę, która zapobiega przypadkowemu otwarciu teczki i wysunięciu znajdujących się w niej dokumentów. Gumki występują w kilku kolorach dzięki czemu można ich kolor dopasować do projektu.

Miejsce na wizytówkę

W prawie każdym modelu teczki z naszej oferty na dolnym skrzydełku, znajdują się specjalne nacięcia, w które można włożyć wizytówkę. Dzięki czemu wizytówka jest zawsze dobrze widoczna. Do wycięcia pasują  wizytówki o wymiarach 90 x 50 mm oraz 85 x 55 mm.

Szerokość grzbietu

Na wybór szerokości grzbietu ma wpływ objętość oferty, im więcej kartek tym grzbiet powinien być szerszy tak aby teczka swobodnie się zamykała. Standardowo teczki maja grzbiet o szerokości 1 mm (pomieści do 10 kartek papieru 80 g) lub 5 mm (pomieści do 50 kartek papieru 80 g). Mamy także w ofercie teczki z grzbietem 10 mm lub teczki z regulowanym grzbietem o szerokości do 20 mm, dotakiej teczki zmieści się naprawdę pokaźny plik dokumentów.

Uszlachetnianie

Oferujemy kilka kilka metod uszlachetnienie teczek, które sprawią że teczki będą bardzo eleganckie. Rodzaj zastosowanej techniki zależy od możliwości finansowych oraz od tego jaki efekt chcecie Państwo uzyskać.

Folia matowa. Zewnętrzne strony teczki oraz skrzydełko pokrywane jest matową folią, która sprawią, że teczka jest aksamitna w dotyku. Osoba która weźmie do ręki taką teczkę od razu poczuje różnicę pomiędzy teczka tradycyjną a pokrytą matową folią. Folia matowa sprawią, że nadrukowane kolory są mniej nasycone niż na teczkach bez foliowania.

Folia matowa +  błyszczący lakier UV. Zewnętrzne strony teczki oraz skrzydełko jest laminowane matową folią, dodatkowo wybrane elementy są pokrywane lakierem UV. Laier stosuje się po to aby wyróżnić wybrane elementy, sprawia że pokryte nim elementy są błyszczące i wyróżniają się spośród innych grafik użytych w projekcie. Można np. polakierować herb, logo, zdjęcia oraz większe napisy. Bardzo ciekawy efekt można uzyskać nakładając lakier nie na grafikę ale bezpośrednio na tło bez zadrukowania wcześniej powierzchni, którą pokrywa lakier. Efekt jest bardzo subtelny i widoczny dopiero jak ustawi się teczkę od odpowiednim kątem.

Folia błyszcząca. bardzo popularna firma wykańczania teczek. Laminowanie zabezpiecza przed warunkami atmosferycznymi i sprawią, że kolory w nadrukowanych grafikach sprawiają wrażenie bardziej nasyconych.

Hot stamping. Jest to technika dzięki któremu można na teczkach umieścić elementy wykonane metaliczna folią. Elementy pokryte folią są błyszczące lub matowe, w zależności od rodzaju użytej folii, najczęściej stosuje się folie złotą lub srebrną. Efektu tego nie można uzyskać innymi technikami. Folię nanosi się na gorąco przy użyciu specjalnych mosiężnych matryc. Stosujemy mosiężne matryce, które są droższe od silikonowych ale dzięki temu możemy odwzorować nawet drobne elementy.

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE

wybierz opcję najlepszą dla Ciebie

ON-LINE

Jeżeli masz projekt przygotowany do druku możesz zamówienie złożyć w naszym sklepie on-line gdzie możesz sprawdzić automatycznie poprawność przesyłanych plików oraz opłacić zamówienie

E-MAILEM

Jeżeli wolisz tradycyjną formę składania zamówień to możesz przesłać na nasz adres e-mail swój projekt karty. Pamiętaj aby był przygotowany zgodnie z wytycznymi. Duże pliki prześlij Wetransferem