TECZKI OFERTOWE DLA TŁUMACZY

Teczki dla biur tłumaczy z logo i adresem biura

Projektujemy i drukujemy papierowe teczki dla tłumaczy. Na teczce można nadrukować skróconą ofertę wraz z logo i adresem biura. Teczki wykonane są z grubego papieru kredowego o gramaturze 350 g dzięki czemu są sztywne i elgeanckie.  Dokumenty wręczane klientowi w takiej eleganckiej teczce świadczą o profesjonalizmie firmy i są także doskonałą reklamą każdego biura, reklamą która działa przez wiele lat. Klienci przeważnie nie wyrzucają teczek tylko trzymają w nich otrzymane dokumenty i gdy będą ponownie chcieli skorzystać z usług tłumacza, nawet po wielu latach, to będą mogli to łatwo zrobić dzięki danym kontaktowym umieszczonym na teczce lub wizytówce włożonej do środka.

W ofercie mamy kilka rodzajów teczek różniących się kształtem oraz szerokością grzbietu. Tutaj możecie Państwo wybrać dla siebie odpowiedni  rodzaj teczki dla tłumaczy

Projekty i nadruk

Nie sprzedajemy gotowych teczek z już wykonanym nadrukiem. Wszystkie projekty i nadruki wykonujemy pod konkretne zamówienie. Na teczce możemy umieść dowolny kolorowy nadruk, tylko od Państwa zależy jak będzie wyglądała wasza teczka.  Wydrukujemy Państwa projekt  a jeżeli nie posiadacie  projektu to nasze studio graficzne może odpłatnie taki wykonać, wystarczy przesłać nam logo oraz podać dane teleadresowe, które mają się znaleźć na teczce.

Papier

Teczki dla tłumaczy drukowane są na wysokiej jakości matowym papierze kredowym o gramaturze aż 350 g dzięki czemu są sztywne i eleganckie. Rodzaj użytego papieru gwarantuje bardzo precyzyjne odwzorowanie kolorów i zapewnia odpowiednią sztywność teczce.

Skrzydełka

W ofercie mamy kilka rodzajów teczek, które różnią się kształtem i wielkością skrzydełek. Teczki posiadają najczęściej dwa skrzydełka (mamy w ofercie także teczkę z trzema skrzydełkami), które zabezpieczają włożone dokumenty przed wysunięciem. Szerokość skrzydełek ma znaczenie jeżeli planujecie włożyć do teczki grubszy plik dokumentów oraz gdy zależy Państwu na tym aby nadrukować na nich dodatkowe informacje.

Gumka

Niektóre modele teczek z naszej oferty wyposażone są w dodatkową gumkę, która zapobiega przypadkowemu otwarciu teczki i wysunięciu znajdujących się w niej dokumentów. Gumki występują w kilku kolorach dzięki czemu można ich kolor dopasować do projektu.

Miejsce na wizytówkę

W prawie każdym modelu teczki, w dolnym skrzydełku, znajdują się specjalne nacięcia, w które można włożyć wizytówkę. Dzięki temu wizytówka jest zawsze dobrze widoczna. Do wycięcia pasują  wizytówki o wymiarach 90 x 50 mm oraz 85 x 55 mm.

Szerokość grzbietu

Na wybór szerokości grzbietu ma wpływ objętość dokumentów, które mają pomieścić, im więcej kartek tym grzbiet powinien być szerszy tak aby teczka swobodnie się zamykała. Standardowo teczki maja grzbiet o szerokości 1 mm (teczka taka pomieści do 10 kartek papieru 80 g) lub 5 mm (ta teczka pomieści już aż 50 kartek papieru 80 g). Mamy także w ofercie teczki z grzbietem 10 mm lub teczki z gumką o regulowanej szerokości grzbietu, regulacja w zakresie od 1 mm do 20 mm co 10 mm. Do takiej teczki zmieści się naprawdę pokaźny plik dokumentów.

Uszlachetnianie

Oferujemy kilka kilka metod uszlachetnień, które sprawią, że teczki będą bardzo eleganckie. Rodzaj zastosowanej techniki zależy od możliwości finansowych oraz od tego jaki efekt chcecie Państwo uzyskać.

Folia matowa. Zewnętrzne strony teczki oraz skrzydełko pokrywane jest matową folią, która sprawią, że teczka jest aksamitna w dotyku. Osoba która weźmie do ręki taką teczkę od razu poczuje różnicę pomiędzy zwykłą teczką a tą pokrytą matową folią. Folia matowa sprawią, że nadrukowane kolory są mniej nasycone niż na teczkach bez foliowania.

Folia matowa +  błyszczący lakier UV. Zewnętrzne strony teczki oraz skrzydełko jest laminowane matową folią a wybrane elementy są pokrywane bezbarwnym lakierem UV. Lakierowanie stosuje się po to aby wyróżnić wybrane grafiki lub teksty. Lakier sprawia, że pokryte nim elementy są błyszczące i wyróżniają się spośród innych grafik użytych w projekcie. Można np. polakierować herb, logo, zdjęcia oraz większe napisy. Bardzo ciekawy efekt można uzyskać nakładając wybiórczo lakier nie na wydrukowaną grafikę ale na jednolite tło. Efekt jest bardzo subtelny i widoczny dopiero po ustawieniu teczki pod światło, pod odpowiednim kątem.

Folia błyszcząca. bardzo popularna firma wykańczania teczek. Laminowanie zabezpiecza przed warunkami atmosferycznymi i sprawią, że kolory w nadrukowanych grafikach sprawiają wrażenie bardziej nasyconych.

Hot stamping. Jest to technika dzięki któremu można na teczkach umieścić elementy wykonane metaliczna folią, najczęściej stosuje się folie złotą lub srebrną.

WYMIARY

W ofercie mamy kilka modeli teczek o zbliżonej wielkości, które bez problemów pomieszczą mniejszą lub większą liczbę dokumenty o rozmiarze A4

USZLACHETNIANIE

Teczkę po wydrukowaniu można pokryć błyszczącą lub matową folią a wybrane elementy projektu dodatkowo błyszczącym lakierem UV.

PAPIER

Druk na wysokiej jakości papierze kredowym o gramaturze 350 g. Gramatura papieru zapewnia wysoką sztywność końcowego produktu oraz elegancki wygląd.

GRZBIET TECZKI

W ofercie teczki z grzbietem 1 mm,  5 mm, 10 mm oraz regulowanym od 1 do 20 mm. Teczki w zależności od grubości grzbietu mogą pomieścić do 200 kartek standardowego papieru o gramaturze 80 g.

DRUK

Teczki ofertowe drukowane są w pełnym kolorze jednostronnie lub dwustronnie oraz na skrzydełkach. Druk tylko w systemie kolorystycznym CMYK.

SKRZYDEŁKA

Teczki posiadają po 2 skrzydełka które zabezpieczają włożone dokument, niektóre modele mają jeszcze dodatkową gumkę. W dolnym skrzydełku znajdują się specjalne nacięcia w które można włożyć wizytówkę.

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE

wybierz opcję najlepszą dla Ciebie

ON-LINE

Jeżeli masz projekt przygotowany do druku możesz zamówienie złożyć w naszym sklepie on-line gdzie możesz sprawdzić cenę druku teczek, poprawność przesyłanych plików oraz opłacić zamówienie on line.

E-MAILEM

Jeżeli wolisz tradycyjną formę składania zamówień to możesz przesłać na nasz adres e-mail swój projekt karty. Pamiętaj aby był przygotowany zgodnie z wytycznymi. Duże pliki prześlij Wetransferem