TECZKI OFERTOWE, FIRMOWE, REKLAMOWE

Papierowe teczki ofertowe z nadrukiem logo firmy. Teczki na ofertę lub dokumenty firmowe.

WYMIARY

W ofercie mamy kilka różnych wzorów teczek ofertowych i firmowych, które bez problemów pomieszczą mniejszą lub większą liczbę dokumentów w formacie A4.

USZLACHETNIANIE

Teczki ofertowe po wydrukowaniu można pokryć błyszczącą lub matową folią a wybrane elementy projektu dodatkowo błyszczącym lakierem UV.

PAPIER

Teczki ofertowe i firmowe drukujemy na wysokiej jakości papierze kredowym o gramaturze 350 g. Gramatura papieru zapewnia wysoką sztywność końcowego produktu oraz elegancki wygląd.

GRZBIET TECZKI

W ofercie teczki ofertowe z grzbietem 1 mm,  5 mm, 10 mm oraz regulowanym od 1 do 20 mm. Teczki w zależności od grubości grzbietu mogą pomieścić aż do 200 kartek standardowego papieru o gramaturze 80 g.

DRUK

Teczki ofertowe i firmowe drukowane są w pełnym kolorze jednostronnie lub dwustronnie, wykonujemy kolorowy druk także na skrzydełkach. Druk tylko w systemie kolorystycznym CMYK.

SKRZYDEŁKA

Teczki ofertowe posiadają po 2 skrzydełka które zabezpieczają włożone dokument, niektóre modele mają jeszcze dodatkową gumkę. W dolnym skrzydełku znajdują się specjalne nacięcia w które można włożyć wizytówkę.

KILKA INFORMACJI O TECZKACH OFERTOWYCH Z NADRUKIEM

Teczki ofertowe, firmowe, reklamowe i konferencyjne z kolorowym nadrukiem logo firmy

Teczki ofertowe, nazywane przez niektórych firmowymi lub reklamowymi stanowią bardzo ważny i jednocześnie, jeżeli są dobrze zaprojektowane, atrakcyjny element wizerunku firmy. Są także niezbędnym narzędziem w kontaktach handlowych. Firmy, którym zależy na wizerunku wszystkie materiały promocyjne i reklamowe dostarczają klientom właśnie w teczkach ofertowych. Oferta wysłana w eleganckiej teczce ma większe szanse na przyciągnięcie uwagi potencjalnego klienta niż ta sama oferta włożona do zwykłej koperty.

Klient, który otrzyma ofertę w eleganckiej teczce ofertowej będzie miał wszystko poukładane w jednym miejscu i raczej nie wyrzuci takiej oferty tylko odstawi na półkę gdzie będzie mógł po nią sięgnąć gdy zajdzie taka potrzeba. Teczki ofertowe z logo są także doskonałą reklamą każdej firmy, reklamą która działa przez wiele lat. Wysyłanie ofert w teczkach ofertowych bardzo zwiększa prestiż oraz świadczy o profesjonalizmie firmy, która stara się pozyskać nowych klientów kierując do nich swoje oferty.

W ofercie mamy kilka rodzajów teczek ofertowych oraz teczek ofertowych z gumką, różniących się kształtem i wielkością skrzydełek oraz grubością grzbietu. Tutaj możecie Państwo wybrać dla siebie odpowiedni  rodzaj teczki ofertowej z nadrukiem

Projekty i druk teczek ofertowych

Nie sprzedajemy gotowych teczek z już wykonanym nadrukiem. Wszystkie projekty i nadruki wykonujemy pod zamówienie konkretnego klienta. Na teczce ofertowej  możemy umieść dowolny kolorowy nadruk, tylko od Państwa zależy jak będzie wyglądała Wasza teczka. Wydrukujemy Państwa projekt  a jeżeli nie posiadacie  projektu to nasze studio graficzne może odpłatnie taki projekt wykonać, w tym celu wystarczy przesłać nam logo oraz podać dane teleadresowe, które mają się znaleźć na teczce.

Papier

Teczki ofertowe, firmowe i reklamowe drukowane są na wysokiej jakości papierze kredowym, jest to papier matowy o gramaturze aż 350 g dzięki czemu teczki są sztywne i eleganckie. Rodzaj użytego papieru gwarantuje bardzo precyzyjne odwzorowanie kolorów.

Skrzydełka

W ofercie mamy kilka rodzajów teczek ofertowych, które różnią się kształtem i wielkością skrzydełek. Teczki posiadają najczęściej dwa skrzydełka (mamy w ofercie także teczkę z trzema skrzydełkami), które zabezpieczają włożone dokumenty przed wysunięciem. Szerokość skrzydełek ma znaczenie jeżeli zależy Państwu na tym aby umieścić na nich dodatkowe informacje.

Gumka

Kilka modeli z naszej oferty to teczki ofertowe z gumką. Gumka zapobiega przypadkowemu otwarciu teczki i wysunięciu znajdujących się w niej dokumentów. Gumki występują w kilku kolorach dzięki czemu można ich kolor dopasować do projektu.

Miejsce na wizytówkę

W teczkach ofertowych, w dolnym skrzydełku, znajdują się specjalne nacięcia, w które można włożyć wizytówkę. Dzięki czemu wizytówka jest zawsze dobrze widoczna. Do wycięcia pasują  wizytówki o wymiarach 90 x 50 mm oraz 85 x 55 mm. W ofercie mamy także modele teczek ofertowych bez nacięć na wizytówkę.

Szerokość grzbietu

Na wybór szerokości grzbietu ma wpływ liczba dokumentów. Im więcej kartek tym grzbiet teczki ofertowej powinien być szerszy tak aby teczka swobodnie się zamykała. Standardowe teczki ofertowe maja grzbiet o szerokości 1 mm (teczka taka pomieści do 10 kartek papieru 80 g) lub 5 mm (teczka pomieści do 50 kartek papieru 80 g). Mamy także w ofercie teczki z grzbietem 10 mm lub teczki o regulowanej szerokości grzbietu, regulacja w zakresie od 1 mm do 20 mm co 10 mm. Do takiej teczki zmieści się naprawdę pokaźny plik dokumentów.

Uszlachetnianie

Oferujemy kilka kilka metod uszlachetnień, które sprawią, że teczki ofertowe będą zwracały uwagę. Rodzaj zastosowanej techniki zależy od możliwości finansowych oraz od tego jaki efekt chcecie Państwo uzyskać.

Folia matowa. Zewnętrzne strony teczki oraz skrzydełko pokrywane jest matową folią, która sprawią, że teczka jest aksamitna w dotyku. Osoba która weźmie do ręki taką teczkę od razu poczuje różnicę pomiędzy zwykłą teczką a tą pokrytą matową folią. Folia matowa sprawią, że nadrukowane kolory są mniej nasycone niż na teczkach bez foliowania.

Folia matowa +  błyszczący lakier UV. Zewnętrzne strony teczki oraz skrzydełko jest laminowane matową folią a wybrane elementy są pokrywane bezbarwnym lakierem UV. Lakierowanie stosuje się po to aby wyróżnić wybrane grafiki lub teksty. Lakier sprawia, że pokryte nim elementy są błyszczące i wyróżniają się spośród innych grafik użytych w projekcie. Można np. polakierować herb, logo, zdjęcia oraz większe napisy. Bardzo ciekawy efekt można uzyskać nakładając wybiórczo lakier nie na wydrukowaną grafikę ale na jednolite tło. Efekt jest bardzo subtelny i widoczny dopiero po ustawieniu teczki pod odpowiednim kątem.

Folia błyszcząca. bardzo popularna firma wykańczania teczek. Laminowanie zabezpiecza przed warunkami atmosferycznymi i sprawią, że kolory w nadrukowanych grafikach sprawiają wrażenie bardziej nasyconych.

Hot stamping. Jest to technika dzięki któremu można na teczkach ofertowych umieścić elementy wykonane metaliczna folią, najczęściej stosuje się folie złotą lub srebrną.

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE

wybierz opcję najlepszą dla Ciebie

ON-LINE

Jeżeli masz projekt przygotowany do druku możesz zamówienie złożyć w naszym sklepie on-line gdzie możesz sprawdzić cenę druku teczek, poprawność przesyłanych plików oraz opłacić zamówienie on line.

E-MAILEM

Jeżeli wolisz tradycyjną formę składania zamówień to możesz przesłać na nasz adres e-mail swój projekt karty. Pamiętaj aby był przygotowany zgodnie z wytycznymi. Duże pliki prześlij Wetransferem

  • teczki ofertowe z nadrukiem
  • teczki reklamowe z nadrukiem
  • teczki firmowe z nadrukiem