Oferujemy wykonanie papierowych teczek na dokumenty lub ofertę z herbem gminy. Oferta wręczana w takiej teczce wygląda bardzo profesjonalnie.

Teczki drukowane są na wysokiej jakości kredowym papierze powlekanym o gramaturze aż 350 g dzięki czemu są sztywne i eleganckie. Rodzaj użytego papieru gwarantuje bardzo precyzyjne odwzorowanie kolorów.

Teczki podsiadają dwa skrzydełka, które zabezpieczają włożoną ofertę lub dokumenty przed wysunięciem. Dodatkowo, w dolnym skrzydełku, znajdują się specjalne nacięcia, w które można włożyć wizytówkę.

Istnieje kilka sposobów na wykończenie teczek, które sprawią że teczki będą bardzo eleganckie.

• Folia matowa. Zewnętrzne strony teczki oraz skrzydełko pokrywane jest matową folią, która sprawią, że teczka jest aksamitna w dotyku. Osoba która weźmie do ręki taką teczkę od razu poczuje różnicę pomiędzy teczka tradycyjną a pokrytą matową folią. Folia matowa sprawią, że nadrukowane kolory są mniej nasycone niż na teczkach bez foliowania.

• Folia matowa +  błyszczący lakier UV. Zewnętrzne strony teczki oraz skrzydełko jest laminowane matową folią, dodatkowo wybrane elementy są pokrywane lakierem UV. Lkaier stosuje się po to aby wyróżnić wybrane elementy, sprawia że pokryte nim elementy są błyszczące i wyróżniają się spośród innych grafik użytych w projekcie. Można np. polakierować herb, logo, zdjęcia oraz większe napisy. Bardzo ciekawy efekt można uzyskać nakładając lakier nie na grafikę ale bezpośrednio na tło bez zadrukowania wcześniej powierzchni, którą pokrywa lakier. Efekt jest bardzo subtelny i widoczny dopiero jak ustawi się teczkę od odpowiednim kątem.

• Folia błyszcząca. bardzo popularna firma wykańczania teczek. Laminowanie zabezpiecza przed warunkami atmosferycznymi i sprawią, że kolory w nadrukowanych grafikach sprawiają wrażenie bardziej nasyconych.

• Hot stamping. Jest to technika dzięki któremu można na teczkach umieścić elementy wykonane metaliczna folią. Elementy pokryte folią są błyszczące lub matowe, w zależności od rodzaju użytej folii, najczęściej stosuje się folie złotą lub srebrną. Efektu tego nie można uzyskać innymi technikami.

Folię nanosi się na gorąco przy użyciu specjalnych mosiężnych matryc. Stosujemy mosiężne matryce, które są droższe od silikonowych ale dzięki temu możemy odwzorować nawet drobne elementy.

• Gumka. do teczki można przymocować gumkę, która dodatkowo zabezpieczy włożone dokumenty przed wypadnięciem.

Przedstawiliśmy kilka technik które można wykorzystać do tego aby państwa teczki były inne, eleganckie i się wyróżniały. Rodzaj zastosowanej techniki zależy od możliwości finansowych oraz od tego jaki efekt chcecie Państwo uzyskać.

Mamy w ofercie kilka rodzajów teczek, które różnią się kształtem i wielkością skrzydełek oraz szerokością grzbietu. Szerokość skrzydełek ma znaczenie jeżeli zależy Państwu na tym aby umieścić na nich dodatkowe informacje. Na wybór szerokości grzbietu ma wpływ objętość oferty, im więcej kartek tym grzbiet powinien być szerszy tak aby teczka swobodnie się zamykała.

 

Na strone głównej znajduje się cała oferta a cennik w opisie poszczególnych rodzajów teczek.